Strona z portalu

  / Aktualności / A. Magdziarz ITALIA-ŻYJ KOLOROWO
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Artur Magdziarz ITALIA - ŻYJ KOLOROWO
Zdjęcie
Autorem wystawy „Italia - Żyj Kolorowo” jest Artur Magdziarz – Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej oraz członek Fotoklubu Szczecin. W ostatnich latach brał udział w licznych plenerach w Polsce i za granicą. Podróżował między innymi po Kenii, Francji, Chorwacji, Hiszpanii, Malcie, Włoszech, Czechach i Grecji. Zdobywał nagrody i wyróżnienia w wielu polskich i zagranicznych konkursach fotograficznych. Autor kilkunastu wystaw indywidualnych i uczestnik kilkudziesięciu wystaw zbiorowych.

Wystawa „Italia - Żyj Kolorowo” jest plonem kilkukrotnego pobytu na Półwyspie Apenińskim. Składa się z 50 fotografii, przedstawiających - po połowie - fascynujące krajobrazy Toskanii oraz zdjęcia z Burano k. Wenecji. Zderzenie barw natury, tylekroć już opiewanych w malarstwie, literaturze i fotografii z intensywnymi kolorami fasad, drzwi  i okien, którymi ubarwiają swoje domostwa mieszkańcy małego miasteczka. Dwa oblicza Italii, dwa podejścia do tematu, dwa rodzaje fotografii. Wystawa była już eksponowana m.in. w Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Bydgoszczy i Kaliszu.

Strona wystawy: www.LaBellaToscana.eu

Organizatorem wystawy w Polsce jest Agencja Zegart - Jerzy Zegarliński, ul. Zajęcza 8/23, 85-809 Bydgoszcz, tel. 52/3719572, kom. 502600723, zeg-art@wp.pl

Strona: 1 
Zdjęcie: 1.jpg
Zdjęcie: 2.jpg
Zdjęcie: 3.jpg
Stronę odwiedzono 3757 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget