Strona z portalu

  / Aktualności / Część ulic Topolowej i Brzozowej z nową kanalizacją deszczową, nawierzchnią i chodnikiem
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Część ulic Topolowej i Brzozowej z nową kanalizacją deszczową, nawierzchnią i chodnikiem
Zdjęcie
„Chcieć to znaczy móc” i dzięki temu część ulicy Brzozowej i Topolowej otrzymała nową nawierzchnię wraz z chodnikiem. W ostatnich dniach lipca stan zaawansowania prac wizytowali Michał Majewski, burmistrz Miasta Kościerzyna, Tomasz Nadolny, zastępca burmistrza Miasta Kościerzyna oraz Tomasz Szala, radny Rady Miasta Kościerzyna, także zaangażowany w modernizację tej ulicy.

- Przebudowa kanalizacji deszczowej na odcinku kilkudziesięciu metrów, z uwagi na trudne warunki wynikające z dużego zagłębienia kanału deszczowego w ul. Topolowej, wymagała współpracy i znalezienia porozumienia z lokalnym przedsiębiorcą realizującym inwestycję na tej ulicy. To udało nam się osiągnąć – powiedział burmistrz Michał Majewski.

Dzięki współpracy i zrozumieniu zaistniałej sytuacji, Miasto Kościerzyna wzięło na siebie ciężar budowy kanału deszczowego za kwotę prawie 100 tys. zł., natomiast  przedsiębiorca na tym odcinku odbudował nawierzchnię asfaltową wraz z chodnikiem. Taka współpraca wyłącznie cieszy i dziękujemy.

Strona: 1 
Zdjęcie: 3.JPG
Zdjęcie: 4.JPG
Stronę odwiedzono 159 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget