Strona z portalu

  / Aktualności / Kościerzyna walczy o Podwórko NIVEA!
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Kościerzyna walczy o Podwórko NIVEA!
Zdjęcie
Nasze miasto bierze udział w konkursie Podwórka Talentów Nivea. Do 20 czerwca Internauci mogą oddawać swoje głosy na lokalizacje zgłoszone w konkursie na budowę nowoczesnego placu zabaw Nivea. Wśród nich znalazła się także ta z Naszego Miasta – przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie!!!

Aby pomóc dzieciom i mieszkańcom w wygraniu wyposażenia ogólnodostępnego placu zabaw wystarczy raz dziennie zagłosować na stronie internetowej https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/582-koscierzyna 

O budowę Podwórka Talentów Nivea powalczy Kościerzyna w kategorii miejscowość od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców.

Co zrobić aby oddać głos? Należy założyć konto na stronie podworko.nivea.pl (jeśli posiada się już konto na NIVEA.pl lub w Klubie MOJA NIVEA, wystarczy zalogować się na swoje dane), następnie należy zagłosować na stronie www. Można także pobrać darmową aplikację na smartfona, znaleźć lokalizację i zagłosować na nią (aplikacja nazywa się Podwórko Talentów Nivea 2019 - można pobrać ją za darmo ze strony Google Play, posiada ciekawą funkcję przypominania o głosowaniu).

Uwaga! Głosowanie trwa do 20 czerwca. Podwórko Nivea warte jest aż 250 tys. zł. Głosować można codziennie. W kategorii miejscowość od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców zgłoszono w tym roku 40 lokalizacji. Aby wygrać w konkursie, nasze miasto powinno znaleźć się w pierwszej PIĄTCE wśród 40 lokalizacji.


Serdecznie zapraszamy do głosowania!!!


Strona: 1 
Stronę odwiedzono 2937 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget