Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 1 lipca do 2 września 2017 r. włącznie w godzinach 11.00 - 13.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny. W darmowych, miejskich spacerach z przewodnikiem wziąć udział może każdy turysta albo mieszkaniec miasta, który pragnie odkryć na nowo historię swojej okolicy.
Zdjęcie
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, który jest znakomitą okazją do promocji regionu i punktów gastronomicznych wśród turystów i mieszkańców.
Zdjęcie
Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego zaprasza na wakacje z ekologią, kulturą i sztuką.
Zdjęcie
Zapraszamy na Rekonstrukcję Powstania Warszawskiego 01.08.2017 - Kościerzyna, Łubiana
Zdjęcie
Burmistrz Miasta w Kościerzynie informuje o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na realizację zadania pn. Przeprowadzenie promocji projektu „Budowa węzła integracyjnego w Kościerzynie połączona z rewitalizacją i adaptacją dworca kolejowego oraz utworzeniem komunikacji zbiorowej w Powiecie Kościerskim”.
Zdjęcie
Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego zaprasza na LETNIE PÓŁKOLONIE TEATRALNO - MUZYCZNE
 2017-07-17 15:00:55
Zdjęcie
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej informuje, że od bieżącego roku świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym: - stypendia szkolne - zasiłek szkolny będą realizowane przez tutejszy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza ciągły nabór członków do Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna z następujących grup interesariuszy:
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna informuje o powołaniu Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna. Komitet Rewitalizacji Miasta Kościerzyna został powołany na mocy Zarządzenia nr 0050.95.2017 z dnia 14.07.2017r. Szczegółowe zasady wyznaczania składu i zasady działania Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna zawiera przyjęty Uchwałą nr XLVI/361/17 Rady Miasta Kościerzyna z dnia 26 kwietnia 2017r. „Regulamin Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna”.
Stronę odwiedzono 1407296 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget