Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach budżetowych, w efekcie których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2018 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza nabór do Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna, stanowiącego forum współpracy i dialogu interesariuszy rewitalizacji z organami Gminy Miejskiej Kościerzyna oraz pełniącego funkcję opiniodawczo-doradczą Burmistrza Miasta Kościerzyna w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny procesu rewitalizacji oraz wdrażania „Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna na lata 2017-2025”. Szczegółowe zasady wyznaczania składu i zasady działania Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna zawiera przyjęty Uchwałą nr XLVI/361/17 Rady Miasta Kościerzyna z dnia 26 kwietnia 2017r. „Regulamin Komitetu Rewitalizacji Miasta Kościerzyna” stanowiącą załącznik do niniejszego ogłoszenia.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna powiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących promocji Kościerzyny poprzez ustawienie w przestrzeni publicznej sieci 35 cm figurek Stolemów podnoszących atrakcyjność turystyczną miasta.
Zdjęcie
W dniu 27 maja 2017 roku o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego odbędzie się uroczystość podpisania jubileuszowego Aktu Partnerstwa Kościerzyna – Cölbe, z okazji obchodów 25-lecia partnerstwa samorządów Miasta Kościerzyna, Gminy Kościerzyna i Gminy Cölbe.
 2017-05-25 12:31:02
Zdjęcie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej złożył projekt pt. „Ucz się i pobudzaj wyobraźnię dzięki nowoczesnej technologii” w konkursie organizowanym przez Fundację AVIVA "To dla mnie ważne". Jest on inwestycją w wyposażenie świetlicy profilaktycznej dla dzieci w MOPS w Kościerzynie. W związku z tym prosilibyśmy o oddanie głosu i potwierdzenie na swoim e-mailu.
 2017-05-24 16:45:12
Zdjęcie
W piątek kościerskim rodzinom przekazano dwa rowery rehabilitacyjne trójkołowe. Rowery zostały opracowane dla osób niepełnosprawnych, chcących aktywnie spędzać czas, jednocześnie wspomagając proces rehabilitacji. Przekazania rowerów dokonali Burmistrz Miasta Kościerzyna Michał Majewski, Przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna Teresa Preis oraz Tomasz Trzos, przedstawiciel Pomorskiego Oddziału Okręgowego Czerwonego Krzyża w Gdańsku.
Zdjęcie
Zapraszamy na XLVII sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 31 maja 2017 r. /środa/ o godz. 13:00 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Młodzieżowa Rada Miasta Kościerzyna informuje, że koncert Teen Beat został przełożony z dnia 25 maja 2017 r. na dzień 5 czerwca 2017 r. na godz. 19.00. Tematem przewodnim imprezy będzie muzyka Disneya.
Zdjęcie
Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku w związku z Dniem Dziecka przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do muzeum kolejnictwa na Kolejowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 4 czerwca w godz. 11.00-17.00.
Stronę odwiedzono 1359481 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget