Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach budżetowych, w efekcie których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2015 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny.
Zdjęcie
Przewodniczący Rady Miasta Kościerzyna zaprasza na uroczystą Sesję Rady Miasta, poświęconą 25-leciu upadku komunizmu, rocznicy porozumień sierpniowych i samorządu terytorialnego, która odbędzie się dnia 29 sierpnia 2014 r. o godz. 12.00 w Sali Widowiskowej im. L. Szopińskiego w Kościerzynie.
Zdjęcie
Urząd Miasta Kościerzyna ogłasza ustną aukcję na podstawie przepisów 70(1) i 70(2) Kodeksu Cywilnego na sprzedaż samochodu osobowego RENAULT KANGOO nr rej GKS 40TA.
 2014-08-27 21:44:11
Zdjęcie
Pan Antoni Stark z Torunia został odznaczony podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta (27.08.2014r.) medalem im. Tomasza Rogali, będącym najwyższym po Honorowym Obywatelstwie, wyróżnieniem przyznawanym przez władze Kościerzyny.
Zdjęcie
Zdzisław Czucha Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do udziału w uroczystości odsłonięcia obelisku w Parku im. Romualda Wołodźki przy Jeziorze Gałęźnym. Odsłonięcie odbędzie się w pierwszą rocznice śmierci ŚP. Romualda Wołodźki tj. w dniu 3 września 2014 r. o godz. 12.00 – SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Zdjęcie
Mieszkańcy budynków przy ulicy 3-go Maja 11 oraz Dworcowej 1 spotkali się 25 sierpnia br. z Burmistrzem Miasta Zdzisławem Czuchą oraz Dyrekcją Kościerskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Te dwa budynki jeszcze w tym roku przejdą głęboką i kompleksową termomodernizację w ramach Projektu „KAWKA w Kościerzynie. Ograniczenie niskiej emisji poprzez kogeneracje i termomodernizację budynków” dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Zdjęcie
W dniu 23 sierpnia br. zakończył się II Turniej Tenisa Ziemnego rozgrywanego w ramach cyklu Grand Prix Kościerzyny o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. W całych rozgrywkach wystartowało 8 zawodników, mecze odbyły się systemem pucharowym i w ich wyniku w I półfinale Wiesław Repiński pokonał Szymona Słomińskiego. W drugim półfinale Janusz Chmurzyński pokonał Wojciecha Formele. W finale zdecydowanie wygrał Wiesław Repiński, który jednocześnie wygrał całe Grand Prix Kościerzyny.
Zdjęcie
W dniu 24 sierpnia 2014 r. odbyła się II Kościerska edycja Pomorskiego Pucharu Dogtrekkingu. Zawody organizowało Stowarzyszenie Rally-O przy współudziale Urzędu Miasta w Kościerzynie oraz Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kościerzynie. Pomorski Puchar Dogtrekkingu to cykl imprez rozgrywanych na terenie naszego województwa, propagujących aktywność i ruch w towarzystwie psa.
Zdjęcie
Przypominamy, że Burmistrz Miasta Kościerzyna Zdzisław Czucha czekać będzie na Państwa w dniu dzisiejszym od godz. 11.00 na kościerskim rynku w ogródku gastronomicznym "Lody 69". Serdecznie zapraszamy.
Stronę odwiedzono 500424 razy.
v.20140616-150403
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->