Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Szanowni Państwo w miesiącu sierpniu oprócz tradycyjnych spotkań w Urzędzie Miasta, we wszystkie wtorki od godz. 11.00 dodatkowym miejscem spotkań będzie Rynek Miasta.
Zdjęcie
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców Kościerzyna jako jeden z nielicznych samorządów województwa pomorskiego posiada zatwierdzony przez Komisję Europejską w 2013r. dokument strategiczny ukierunkowujący działania w zakresie zwiększenia efektywności energetycznej do roku 2020 tj. „Plan działań na rzecz zrównoważonej polityki energetycznej dla miasta Kościerzyna” (SEAP).
Zdjęcie
Szanowni mieszkańcy, wkrótce będziemy świętować 70. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Zdjęcie
Szanowni Państwo prezentujemy projekt Strategii Rozwoju Miasta Kościerzyna na lata 2014-2025.
Zdjęcie
Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją urbanistyczno – architektoniczną zagospodarowania terenów Kościerskiego Parku Kultury w Kościerzynie.
Zdjęcie
Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją urbanistyczno – architektoniczną zagospodarowania terenów dworca PKP w Kościerzynie.
Zdjęcie
Tak należałoby sparafrazować słowa Szekspira patrząc na to co wydarzyło się 19 lipca. Wraz z lasem, który bujnie oplótł scenę na ryneczku pojawiły się zwierzęta, owady, rośliny, a nawet budki lęgowe ptaków.
 2014-07-21 10:07:17
Zdjęcie
W dniach 12-13 lipca w Orzyszu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym w Płetwach. Rewelacyjnie wypadli zawodnicy klubu UKS PCM Manta Kościerzyna.
Zdjęcie
W dzień po śmierci Szymona Szurmieja wielkiego propagatora twórczości Szolema Alejchema („Historia o Tewje Mleczarzu”) w Sali Widowiskowej doszło do nowej prapremiery – sztuki tego pisarza w wykonaniu najmłodszych adeptów sztuki aktorskiej, którzy przedstawili swój 10-dniowy dorobek warsztatowy.
Stronę odwiedzono 478250 razy.
v.20140616-150403
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->