Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Kościerzyna może stać się najpiękniej rozświetlonym miastem w Polsce. Ruszyła kolejna edycja akcji "Świeć się z Energą", w której wybierane są najpiękniej rozświetlone miasta w całej Polsce. W konkursie wybierana jest również "Świetlna stolica Polski", w której doceniane są najlepiej przystrojone i oświetlone miasta z całego kraju. Prosimy Państwa o głosy!
 2017-01-17 14:18:56
Zdjęcie
Dzisiaj (17 stycznia 2016 r.) od godz. 19.00 wywożony będzie zalegający śnieg z zatok postojowych przy ul. Staszica oraz ul. Skłodowskiej na wysokości NZOZ „Przychodnia”, Nadleśnictwa, Rolniczego Domu Handlowego oraz Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 (Szóstka). W związku z tym prosimy kierowców parkujących w tych miejscach o przeparkowanie pojazdów. Za utrudnienia przepraszamy.
Zdjęcie
W ramach projektu „Kierunek własny biznes” możesz otrzymać nawet 40 000 zł na start własnego biznesu: - ponad 23,3 tys. zł dotacji na otworzenie firmy; -16,8 tys. zł wsparcia przez pierwsze miesiące działalności
 2017-01-16 15:57:37
Zdjęcie
Dzisiaj (16 stycznia 2016 r.) od godz. 18.00 do 24.00 wywożony będzie zalegający śnieg z ulic: Gdańska, Rynek – pierzeja przy Ratuszu, Świętojańska i Jeziorna. W związku z tym prosimy kierowców parkujących wzdłuż tych ulic o przeparkowanie pojazdów. Za utrudnienia przepraszamy.
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na krótki filmik o działaniach proekologicznych na terenie swojej miejscowości. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób niezależnie od wieku i doświadczenia związanego z realizacją filmów. Celem konkursu jest podniesienie świadomości i wiedzy mieszkańców województwa pomorskiego w zakresie m.in. problematyki zanieczyszczenia powietrza.
Zdjęcie
Podczas pierwszego tygodnia ferii od poniedziałku do soboty (16-21 stycznia) na Lodowisku Miejskim prowadzona będzie specjalna akcja dla, nie umiejących jeszcze jeździć na łyżwach, uczniów szkół podstawowych.
Zdjęcie
Zapraszamy na ferie zimowe z Kościerskim Domem Kultury dla najmłodszych mieszkańców miasta. Szczegóły znajdują się na plakatach.
Zdjęcie
W związku z zakończeniem konsultacji społecznych projektu „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Kościerzyna na lata 2017-2025” przedstawiamy Informację podsumowującą przebieg ww konsultacji wraz z prezentacją ze spotkania i debaty publicznej.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Opracowanie Studium Wykonalności dla projektu „Ochrona przed powodzią oraz poprawa jakości wód zlewni Wierzycy na terenie miasta Kościerzyna”, który będzie aplikować o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Środowisko Działanie 11.1 Ograniczenie zagrożeń naturalnych”.
Stronę odwiedzono 1266580 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget