Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Szanowni Państwo, zapraszam wszystkich mieszkańców ulic Żurawinowej, Konwaliowej, Wrzosowej i Powojowej na spotkanie dotyczące przebudowy dróg na Państwa osiedlu, którą realizować będziemy jeszcze w tym roku. Spotkanie informacyjne odbędzie się 20 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół Montessori im. Teresy Bauman przy ulicy Kalinowej 37 w Kościerzynie.
Zdjęcie
Wszystkich smakoszy kuchni regionalnej zapraszamy do Kościerzyny i okolic, gdzie w dniach 12-18 sierpnia 2019 r. będą oferowane specjały kuchni kaszubskiej! Gmina Miejska Kościerzyna oraz restauratorzy wspólnie zorganizują akcję pn. „Tydzień Kuchni Kaszubskiej”. Wydarzenie to będzie idealną okazją, aby podczas wędrówki po kaszubskim miasteczku zasmakować rozmaitych dań kuchni regionalnej, karmiąc zmysły potrawami tworzonymi według tradycyjnej receptury.
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach budżetowych, w wyniku których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2020 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny. W wyniku bezpośredniego głosowania mieszkańców wybrane zostaną projekty do realizacji w 2020 roku.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 29 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. w godzinach 10.00 - 12.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny. W darmowych, miejskich spacerach z przewodnikiem wziąć udział może każdy turysta albo mieszkaniec miasta, który pragnie odkryć na nowo historię swojej okolicy. Spotykamy się na kościerskim rynku przy wejściu do Muzeum Ziemi Kościerskiej (ul. Rynek 9)
 2019-08-12 09:05:08
Zdjęcie
Zapraszamy na Koncert z udziałem uczestników Letnich Warsztatów Teatralno - Muzycznych, pt.: "Dziej się nam Ballado". Piosenki dla wrażliwych serc 18.08.2019 /niedziela/ godz. 18:30 Kościerzyna - Stary Browar Kościerzyna "Sala Bursztynowa" Wstęp wolny.
Zdjęcie
Zachęcamy mieszkańców oraz gości do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym pn. „Kościerzyna oczami mieszkańców”. Wystarczy zrobić zdjęcie Kościerzyny widzianej oczami jej mieszkańców. Nagrodą główną w konkursie jest publikacja 12 zdjęć wraz z podpisem autora w kalendarzu miejskim na 2020 rok. ZAPRASZAMY!
Zdjęcie
Niecodzienny pokaz zaprezentowała dziś przed Urzędem Miasta młodzież wypoczywająca na koloniach letnich w Wygoninie. Młodzież miła okazję poznać naszego Burmistrza a nawet chwilę porozmawiać. Obiecaliśmy, że kilka zdjęć zamieścimy na naszej stronie i słowa dotrzymujemy.
Zdjęcie
Szanowni Państwo, zapraszam wszystkich mieszkańców ulic F. Borzyszkowskiego, M. Bolewskiej, gen. St. Maczka, Remusa, ks. W. Landowskiego i W. Glocka, na spotkanie dotyczące przebudowy dróg na Państwa osiedlu, którą chcemy realizować jeszcze w tym roku. Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 sierpnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 o godz. 17.00.
Zdjęcie
Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, jednych z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. W szeregi SuperW, jak w obu projektach nazywa się wolontariuszy, można wstępować do października – im szybciej, tym lepiej.
Stronę odwiedzono 1930880 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget