Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
We wtorek przy Pomniku Józefa Wybickiego odbyły się uroczyste obchody z okazji 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się od odśpiewania hymnu narodowego. Następnie zebrane delegacje złożyły wiązanki kwiatów. Później uczestnicy obchodów przeszli ulicami miasta na Plac Jana Pawła II, gdzie została odprawiona uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny.
Zdjęcie
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. W tym roku od 12 do 15 maja w całym kraju będą miały miejsce liczne atrakcje prezentujące inwestycje powstałe z wykorzystaniem środków unijnych.
Zdjęcie
Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców organizowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości pt. „Windykacja – porady praktyczne, aspekty cywilnoprawne i karnoprawne – co może zrobić wierzyciel”, które odbędzie się dnia 11 maja 2016 r. w godzinach 9.00 – 16.00 w Sali Konferencyjnej przy Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie ul. 3 Maja 9. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna z siedzibą w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9A zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Zakup materiałów niezbędnych do realizacji działań z zakresu partycypacji społecznej w toku opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla miasta Kościerzyna” w ramach projektu pt. „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów Kościerzyny szansą rozwoju całego miasta – opracowanie Gminnego Programu Rewitalizacji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu Państwa.
Zdjęcie
W dniu 27 kwietnia 2016 roku odbyła się XXVIII sesja Rady Miasta Kościerzyna. Na początku obrad burmistrz Kościerzyny Michał Majewski przedstawił sprawozdanie z pracy urzędu w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał rady.
 2016-05-04 09:43:32
Zdjęcie
W czwartek kościerskim rodzinom przekazano trzy rowery rehabilitacyjne trójkołowe, które zostały opracowane dla osób niepełnosprawnych, chcących aktywnie spędzać czas, jednocześnie wspomagając proces rehabilitacji. Przekazania rowerów dokonali Burmistrz Miasta Kościerzyna Michał Majewski, Przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna Teresa Preis oraz przedstawiciel Fundacji ECO – TEXTIL.
Zdjęcie
Konkurs na hasło kampanii propagującej i promującej spożycie wody kranowej Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury "KOS-EKO" Sp. z o. o. organizuje konkurs kierowany do dzieci szkół podstawowych klas od IV do VI na wybór hasła kampanii reklamującej propagowanie oraz promocję spożycia wody kranowej.
Zdjęcie
W terminie od 1 czerwca do 29 lipca 2016 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2016 r., na terenie całego kraju, w wylosowanych gospodarstwach rolnych osób fizycznych, zostaną przeprowadzone następujące rolnicze badania ankietowe:
Zdjęcie
Uwaga, uwaga! Ogłaszamy konkurs, w którym możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić wyjątkowe selfie z Józefem Wybickim i wrzucić je jako komentarz pod postem zawierającym opis konkursu lub przesłać w treści wiadomości prywatnej na nasz facebook’owy fanpage Miasta Kościerzyna - https://www.facebook.com/koscierzyna.gda/ bądź na adres mailowy konkurs@koscierzyna.gda.pl Zdjęcia można wysyłać tylko 3 maja 2016 r. Chwytaj za telefon i pokaż nam swoje selfie z Józefem Wybickim!
Stronę odwiedzono 1051462 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget