Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Kaszubskie Stowarzyszenie Agroturystyczne „Kościerska Chata" i Miasto Kościerzyna wspólnie planują w dniach 11 i 12 września 2015 r. organizację II edycji Festiwalu Żurawiny. Będzie to święto promujące kaszubską, naturalną, bagienną żurawinę oraz produkty na bazie tego niezwykle zdrowego owocu. Wśród wielu zaplanowanych wydarzeń znajdzie się m. in. wizyta studyjna w naturalnym otoczeniu - tam gdzie rośnie żurawina, pokazy i degustacje produktów wytworzonych na bazie żurawiny.
Zdjęcie
Zapraszamy na Młodzieżową sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 8 września 2015 r. /wtorek/ o godz. 15.30 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Zapraszamy na III sesję Rady Seniorów Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 2 września 2015 r. /środa/ o godz. 11.00 w sali narad w budynku przy ul. Traugutta 7 w Kościerzynie.
Zdjęcie
Zapraszamy Państwa na Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach, które odbędą się w dniach 5-6 września 2015 r. w Kościerzynie. Celem imprezy jest m.in. popularyzacja płetwonurkowania sportowego oraz propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Szczegóły na plakacie.
 2015-08-28 14:18:50
Zdjęcie
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozwojem naszego miasta, tematyką rewitalizacji oraz pracami nad „Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Miasta Kościerzyna” zachęcamy do zapoznania się z materiałami dedykowanymi tym zagadnieniom, zamieszczonymi w zakładce z boku strony pt. „REWITALIZACJA” .
Zdjęcie
Burmistrz Miasta informuje o wyniku rozstrzygnięcia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2015 roku.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta w Kościerzynie informuje o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na realizację zadania pn. Przeprowadzenie działań promocyjno-doradczych - spójnej kampanii reklamowej w projekcie pt. „Utworzenie Kościerskiej Strefy Aktywności Gospodarczej motorem rozwoju Kościerzyny” współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.
Zdjęcie
26 sierpnia 2015 roku, odbyły się uroczystości podsumowujące 25-letnią posługę duszpasterską w Kościerzynie ks. prałata Mariana Szczepińskiego.
Zdjęcie
Najkrótsze podsumowanie nauki pływania 2015: prawie 120 uczestników akcji, prawie 40 nowych uczniów potwierdziło swoje umiejętności, ponad 1000 metrów przepłynął na otwartym akwenie każdy uczeń szkoły.
Stronę odwiedzono 848512 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget